Bog'lanish

Manzil:

100060, Toshkent sh., Т.Shevchenko ko'chasi, 1 uy

Tel:

99871 256-34-11

E-mail:

info@mininnovation.uz

Ish kunlari:

Dushanba-juma, 9:00-18:00

Qabul kunlari:

Dushanba-juma, 16:00-18:00

Qayta bog'lanish

Umarov Ravshan Mardonovich

Xalqaro reytinglar va axborot-tahlil bo‘limi

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 181

r.umarov@mininnovation.uz

Abduqunduzova Nazokat Usmonqulovna

Axborot xizmati

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 188

n.abduqunduzova@mininnovation.uz

Xodjimatova Indira Dilshadjanovna

Kadrlar boʻlimi

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 198

i.hodjimatova@mininnovation.uz

Igamberdiyev Shuhrat Xislatillayevich

Yuridik boʻlim

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 205

sh.igamberdiev@mininnovation.uz

Pardayev Yusuf Neʼmatullayevich

Buxgalteriya hisobi va hisoboti boʻlimi

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 201

y.pardayev@mininnovation.uz

Nabiyev Jaxongir Maxmudjanovich

Moliya-iqtisodiyot boʻlimi

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 203

j.nabiyev@mininnovation.uz

Xodjayeva Firuza Ergashevna

Innovatsion rivojlanish sohasida xalqaro hamkorlik boʻlimi

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 178

f.xodjaeva@mininnovation.uz

Toxirov Sarvarbek Matchonovich

Ilmiy stajirovkalarni tashkillashtirish va ilmiy laboratoriya uskunalarini xarid qilish boʻlimi

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 210

s.takhirov@mininnovation.uz

Ortiqov Latifjon Baxtiyorovich

Axborot texnologiyalarini joriy etish boʻlimi

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 225

l.ortiqov@mininnovation.uz

Tulanov Akmal Abrorovich

Ishlar boshqarmasi

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 195

a.tulanov@mininnovation.uz

Berdibekov Ikrambek Danabayevich

Ijro apparati

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 193

i.berdibekov@mininnovation.uz

Hamidov Shuhrat Nematullayevich

Ijro intizomini nazorat qilish boʻlimi

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 703

info@mininnovation.uz

Oxunov Bunyodjon Ashurmatovich

Innovatsion rivojlanish va novatorlik g'oyalarini qo'llab-quvvatlash jamg'armasi

+998 (95) 177-44-01

b.ohunov@mininnovation.uz

 

Ubaydullayev Bekzod Shavkatovich

Xalqaro molekulyar allergologiya markazi Vaqtincha Direktor v.b.

b.ubaydullaev@mininnovation.uz

Shaxlo Utkurovna Turdikulova

Ilg’or texnologiyalar markazi direktori

+998 (71) 227-43-21

info@cht-tashkent.uz

Tursunov Mansur Bekpulatovich

“Innovatsion rivojlanish nashriyot-matbaa” uyi davlat unitar korxonasi direktori

+998 (71) 245-62-45, Faks: +998 (71) 245-62-03

Ilm.fan@mininnovation.uz

Raximov Djaxongir Kamilovich

“Info-Fan” axborot texnologiyalar markazi DUK direktori

+998 (71) 239-17-73

+998 (71) 203-32-31