Bog'lanish

Manzil:

100174, Toshkent sh., Olmazor t., Universitet ko'ch., 7-uy

Tel:

99871 256-34-11

E-mail:

info@mininnovation.uz

Ish kunlari:

Dushanba-juma, 9:00-18:00

Qabul kunlari:

Dushanba-juma, 16:00-18:00

Qayta bog'lanish

Abduqunduzova Nazokat Usmonqulovna

Axborot xizmati

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 618

n.abduqunduzova@mininnovation.uz

Xodjimatova Indira Dilshadjanovna

Kadrlar boʻlimi

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 625

i.hodjimatova@mininnovation.uz

Igamberdiyev Shuhrat Xislatillayevich

Yuridik boʻlim

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 610

sh.igamberdiev@mininnovation.uz

Pardayev Yusuf Neʼmatullayevich

Buxgalteriya hisobi va hisoboti boʻlimi

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 615

y.pardayev@mininnovation.uz

Raxmatullayev Dilmurod Raxmatullayevich

Moliya-iqtisodiyot boʻlimi

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 650

d.raxmatullayev@mininnovation.uz

Aripova Ziyoda Atxamovna

Devonxona

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 670

info@mininnovation.uz

Tulanov Akmal Abrorovich

Ishlar boshqarmasi

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 717

a.tulanov@mininnovation.uz

Kadirov Abduaziz Abduxabirovich

Ichki audit xizmati

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 647

a.kadirov@mininnovation.uz

Yakubov Azizjon Tojiboyevich

Ijro apparati

+998 (71) 203-32-23

Ichki raqam: 662

a.yakubov@mininnovation.uz

Oxunov Bunyodjon Ashurmatovich

Ilm-fanni moliyalashtirish va innovatsiyalarni qoʻllab-quvvatlash jamgʻarmasi ijrochi direktori

Fuqarolarni qabul qilish haftaning juma kuni soat 16.00 dan 18.00 gacha.

+998 (95) 177-40-41

b.ohunov@mininnovation.uz

Ro‘ziyev Baxtiyor To‘lqinovich

Xalqaro molekulyar allergologiya markazi Direktori

b.ruziyev@mininnovation.uz

Sharifov Shaxobjon Sharifovich

Yashnobod innovatsion texnoparki DUK direktori

+998 (71) 203-32-23 (888)

yaintech@umail.uz

yait.uz

Toʻychiyev Olimjon Alijonovich

Innovatsiyalarni joriy qilish va texnologiyalar transferi milliy ofisi Bosh direktori

+998 (71) 203-32-23 (702)

milliyofis@mininnovation.uz

Tursunov Mansur Bekpulatovich

“Innovatsion rivojlanish nashriyot-matbaa” uyi davlat unitar korxonasi direktori

+998 (71) 245-62-45, Faks: +998 (71) 245-62-03

Ilm.fan@mininnovation.uz

Abduvaliyev Abdulaziz Abduvaliyevich

Ilmiy-texnik axborot markazi direktori

+ 998 (71) 203-32-23 (878)

a.abduvaliyev@mininnovation.uz

https://t.me/cntiuz

https://www.facebook.com/cstiuzb

+998 (71) 203-32-31